Because every great adventure starts with simple Quest

Čo to vlastne je ten Quest?

Quest ako taký definovať nie je jednoduché. Niekto si myslí, že je to obyčajný bar na chlastanie. Druhý si spomenú na PSská zdarma, dymiace drinky, stolovky, šialené eventy, divných ľudí hehe.

Celé to ale začalo ako jednoduchý koncept. Vytvoriť miesto pre ľudí, ktorí by moc sami odseba nechodili určite po baroch, aj keď výnimky potvrdzujú pravidlo že? Spojiť ľudí, ktorí majú spoločné záujmy a myšlienky. Zobrať tých outsiderov, nerdov, geekov, anime magorov, bledých hráčov a vytvoriť miesto kde sa za seba nemusia hanbiť. Ba naopak budú sa tu cítiť príjemne a prirodzene. Nájdu si tu možno nových kamošov a môžu s nimi pokecať o veciac pri ktorých by inde zazerali na nich ako keby sedel za stolom ET, ALf a číslo 5 žije (aj keď to by bolo docela funny hehe).

O tom je podľa nás Quest. My to poznáme, tiež sme to tak cítili a preto sme hľadali takéto miesto, ríšu zázrakov, zábavy a pochopenia. A keď sme nenašli tak sme si ju vytvorili. Quest je jednoducho o VÁS! Vy tvoríte toto miesto! Aj keby sa zmení lokalita, priestory alebo zem napadne flotila nafetovaných pokémonov, vy ste stále jeho srdcom.

My Vám preto zato úprimne ĎAKUJEME! :)